Eva Holubová: Následky vážné choroby!

Její léčba trvala tři roky!

Je až neuvěřitelné, jak dlouho se herečce EVĚ HOLUBOVÉ (57) dařilo tajit závažnou nemoc, která ji ničila. Náročná léčba trvala tři roky a dodnes Holubovou, jak sama přiznala, trápí následky této nemoci. Co herečku ještě čeká?

Herečka se před časem svěřila, že prodělala lymskou boreliózu, která se obvykle projeví po kousnutí klíštětem. Jak ale sama uvedla, není vědoma toho, že nenápadného parazita na svém těle měla. I proto nedávala příznakům žádnou velkou váhu. Ostatně šlo navíc o takové projevy nemoci, které se dají přiřknout čemukoli, nejen vážnému onemocnění. „Ono to propuklo tak, že jsem si toho nevšimla,“ řekla Holubová s tím, že byla unavená a myslela si, že se za tím schovává stáří nebo přechod. Dokonce herečku napadlo, že by se mohlo jednat o osteoporózu. Když se ale se svým podezřením svěřila lékaři, vysmál se jí a doporučil jí, aby si nechala udělat podrobné vyšetření krve. A to k překvapení všech odhalilo děsivou diagnózu.

Stále se musí léčit

Ačkoli krevní rozbory odhalily lymskou boreliózou, která patří mezi léčitelné nemoci, léčba trvá mnohdy velmi dlouho. Holubová je toho důkazem. Zatímco jiní se léčí několik měsíců, v případě herečky se jednalo o neuvěřitelné tři roky! Šlo totiž o zvlášť agresivní formu. Jak uvedla Holubová, je to teprve půl roku, co přestala brát silná antibiotika. Bohužel to však neznamená, že by byla zcela v pořádku. „Léčba pokračuje, protože vy sice vyhubíte parazity, ale ti něco způsobili a ta antibiotika taky,“ uvedla statečná Holubová a vzápětí ještě řekla, že jsou daleko horší nemoci, jako by chtěla zlehčit situaci. „Tohle se dá léčit,“ dodala. Více však o nemoci, o níž dlouho ne- měla tušení, nechtěla mluvit.

Narušená psychika

V minulosti byla herečka často „obviňována“, že znovu propadla alkoholu. Lidé tak soudili mnohdy na základě jejího podivného chování. Jak nám ale potvrdil jeden z odborníků, psychiku člověka může významně narušit právě zmíněná borelióza! Nervozita, třes, výpadky paměti nebo do- konce i deprese mohou být následkem napadení mozku a nervového systému. Nezbývá než doufat, že se herečka co nejdříve vyléčí a nezůstanou jí žádné následky. Ovšem v případně takto agresivní formy nemoci, to nebude zřejmě tak snadné.

Některé snímky, jimiž se prezentovala na síti, mnozí nechápali.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden