Eva Holubová: Šíří o ní nesmyslné lži

Bude se bránit soudní cestou?

Neskutečného přešlapu se dopustili bulvární novináři, když v jednom z článků, který napsali v průběhu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, tvrdili, že je herečka EVA HOLUBOVÁ (58) rovněž přítomna na festivalu. Ale to vůbec nebyla pravda! „Letos jsem nenavštívila Karlovy Vary a ani nenavštívím,“ napsala na své facebookové stránky s odkazem na článek, ve kterém se jasně píše, že v Karlových Varech je. „Eva Holubová si užívá festival se vším všudy, včetně drinků na kolonádě,“ napsal jeden z novinářů. Ovšem na fotografii, která text doprovází, není herečka na kolonádě, nýbrž před nejznámějším londýnským mostem Tower Bridge.

Z Londýna udělali Karlovy Vary

„Byla jsem na otočku na promoci své dcery. V předvečer promoce jsme poseděli na nábřeží Temže. A přesto vyšla v bulváru tato lživá zpráva,“ rozohnila se herečka rovněž na Facebooku. A co je nejhroší, na zveřejněné fotce drží v ruce skleničku s nápojem. A novináři si hned domysleli, že jde o nápoj alkoholický. Což považují za téměř trestné, neboť je známo, že v minulosti měla Holubová s alkoholem problémy. Ona však i toto vyvrací. „Pivko v mé ruce je nealko s ledem,“ dodává hořce. Jenže článek ji natolik zdrtil, že ho nechce nechat jen tak bez povšimnutí.

Kde se na kolonádě vzal Tower Bridge?

Fanoušci stojí při ní

„Není to na žalobu?“ ptá se sama sebe na sociální síti. Novináři z ní opět udělali člověka, který má problém s alkoholem, a to už na žalobu rozhodně je. Navíc byl celý článek naprosto lživý, a tak se herečka zlobí oprávněně. A jsou s ní zajedno i její fanoušci. Posílají jí vzkazy, v nichž její postoj podporují. „Ukázka hlouposti autora. Ale soud byste podle mě vyhrála,“ píše jeden z fanoušků. Jenže Holubová není ten typ ženy, která by nechávala vše dojít do krajností.

reklama
reklama