Eva Holubová - Svlékala se v hospodách a tancovala na stolech.

Kvůli dětem nebo manželovi pít nepřestanete. Musíte to chtít kvůli sobě. Jen tak máte šanci vydržet. Říka herečka Eva Holubová (61).

Dcera mzdové účetní a dělníka prožila dětství pod Vyšehradem. Měla to štěstí, že rodiče milovali divadlo, a tak dceru vodili do četných pražských kulturních stánků. Ta jimi byla tak nadšená,, že se už na gymnáziu stala členkou amatérského divadla Sklep. Tomu odpovídaly i její studijní výsledky. Divadlo ji uchvátilo, škola už méně. Po maturitě pracovala jako učitelka v mateřské školce, nechala se na rok zaměstnat i v

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden