Eva Holubová: Trable v rodině?

Dceru nadevše miluje, zatímco syn je pro ni vzduch? EVA HOLUBOVÁ (59) mluví výhradně jen o své dceři. Vychvaluje ji a obdivuje. Ale co její syn? Proč se o něm nikdy ani slůvkem nezmíní?

Patří snad mezi ženy, které dávají přednost jednomu svému dítěti před druhým? V dceři KAROLÍNĚ (24) se vidí. Pokaždé když o ní mluví, tak jen v superlativech. Jak je krásná, chytrá, šikovná a hlavně, jak tvrdě si jde za svými sny. Skoro by si někdo mohl myslet, že má jen jedno dítě. Ale to vůbec není pravda. Má i syna ADAMA (24), jenž je dvojčetem známější Karolíny.

Koho má raději?

Karolína Zdeňková, Eva Holubová

Zatímco o Karolíně se toho můžeme na internetu dočíst spoustu, o Matějovi nenajdeme jediné slůvko. Kdykoli se novináři Holubové na syna zeptají přímo, vždy se prý snaží odvést řeč jinam. Vždyť ho nezmiňuje ani ve svých příspěvcích na sociálních sítích. A když zveřejní nějakou fotografii ze svého života, vždy je na ní jen dcera, občas společně se svým přítelem MATĚJEM. Jediné, co se o Adamovi ví, je, že studuje ve Velké Británii a nerad na sebe jakkoli upozorňuje.
Kvůli tomu údajně nemá ani svůj profil na sociálních sítích.

Trpí vrozenou vadou?

Přátelé Evy Holubové mají za to, že je zkrátka příliš stydlivý a matce tak zakázal, aby se o něm kdykoli a kdekoli zmiňovala. Jenže jejím fanouškům ani dalším jejím kamarádům se toto vysvětlení zdá poněkud scestné. Jak herečka, tak její dcera jsou velmi společenské osoby, které na sebe rády upozorňují. A vzhledem k tomu, že Adam Zdeněk je Karolíniným dvojčetem, není příliš pravděpodobné, že by měl od těch dvou natolik odlišnou povahu. Proto se někteří přiklánějí k názoru, že s jejím synem nemusí být všechno tak úplně v pořádku. Proslýchá se, že trpí vrozenou vadou, jež se má projevovat jak na vzhledu, tak na chování. Podle dostupných fotografií z minulých let však syn působí až příliš zdravě. Proč o něm tedy Eva nemluví?

reklama
reklama