Eva Holubová žije dvojí život?

Kdy vystupuje pod jiným jménem?

Není žádným tajemstvím, že EVA HOLUBOVÁ (57) roky bojuje s depresemi. Mohlo se tak snadno stát, že je její osobnost tak trochu rozpolcená. A jak to tak vypadá, projevuje se to i v jejím chování a činech. Herečka se totiž vydává za někoho jiného! 

Jako by oblíbená herečka měla dvě tváře. Jednu veselou, hravou a plnou elánu. A pak druhou, melancholickou a snadno upadající do splínu. V posledních letech však máme tu čest setkávat se spíše s tou první.

Holubová se raduje ze života a dává to na sobě patřičně znát. A aby své zážitky a všechny pozitivní pocity mohla sdílet s širokou veřejností, neváhala si před časem založit svůj profil na sociální síti, který hojně zásobuje.

Bojuje s nemocí

Naposledy se Holubová pochlubila fotografií, jak si vesele kráčí ulicemi Prahy a má na hlavě poněkud podivnou pokrývku hlavy, o které se nedá úplně říct, že by jí dvakrát slušela. To ale herečka neřeší, dělá to pro dobrou věc. Tímto se totiž rozhodla pomoct své kamarádce, která bojuje s těžkou nemocí. A tím, že herečka sama dobře ví, jaké to je se rvát s nějakým neduhem, neváhala ani minutu, zda pomoci či ne. „Nechala jsem se inspirovat kapelou The Tap Tap a rozhodla jsem se být taky NEFŇUKOU!“ napsala Eva komentář k videu, které běží na jejím profilu a na němž je zachycena výtvarnice OLINA FRANCOVÁ (54), která už podruhé onemocněla rakovinou prsu, což ji a její stejně nemocnou kamarádku inspirovalo k tomu, začít vyrábět extravagantní klobouky a čepice.

Kdybyste Evu potkali s kokrhelem na hlavě, nedivte se.

Tím chtějí dát ženám, které si prošly stejným peklem a následkem chemoterapií přišly o vlasy, způsob, jak se se ztrátou vlasů vyrovnat. „To se moc hezky a lehce řekne, ale dodržet to jest mnohem těžší. Je třeba neustále motivace, inspirace, vzory, příklady! Ty přece táhnou! Jedním z nich jsou dvě dámy, Olina a Jitka,“ stálo dále v komentáři herečky.

Dodává jí sílu

Od té doby Holubová z domu bez nějaké originální čapky z dílny nemocných dam nevychází. „Já si tu svoji nasazuju čím dál radši, poněvadž si vždycky uvědomím, čí je to dílo, není to pouze o boji se zákeřnou nemocí, ale i o přátelství, o odvaze být jiná a o smyslu pro humor!“ chlubí se Eva, která tím jasně dává najevo, že vše se netočí jenom kolem módních kousků, které musí člověku slušet za každou cenu.

Hrdinka vs. nudná žena

Za to vše by si kromě velkého uznání Holubová pomalu zasloužila i metál. Horší je to s tím, jak se Eva před veřejností prezentuje. Profil, kde všechny tyto příspěvky zveřejňuje, jako by si vyráběla sobě na míru, přesně tak, jak chce, aby ji okolí vnímalo.

Jako hrdinku, ženu dobrého činu, ale také jako zkroušenou herečku, která padá únavou z vyčerpání. Mezi tím si v tichosti udržuje profil pod jménem, které by snad nikoho nenapadlo. Ten je zřejmě určen pouze pro její blízké přátele a kolegy.

Tam už se nemusí ukazovat v lepším světle, a tak jen těžko hledat ty samé příspěvky, které naleznete na profilu s názvem Eva Holubová – Official. Zatímco na tom používanějším se dají nalézt snímky typu, jak vysedává na zemi vedle hudebníka tmavé pleti, na procházce s manželem nebo právě zmiňované čepice, na tom utajovaném jsou jen formální příspěvky, které nikoho neurazí, ale také nenadchnou.

Herečka dost často cestuje, ani o tom nevíme.

reklama
reklama