Můj čas na kafíčko

Eva Jakoubková a Petr Novák se vzájemně stahovali ke dnu!

Můj čas na kafíčko

Rychle se od něho naučila pít „první ligu“.

Herečka Eva Jakoubková (†53) byla krásná a talentovaná, zpěvák Petr Novák (†51) patřil jeden čas k velkým hvězdám. Přesto oba skončili špatně.

Řada písniček, které nazpíval Petr Novák (†51) v dobách své největší slávy, se stala nesmrtelnými legendami. Už ta první, která ho výrazně zviditelnila, patří dodnes k velkým hitům. Jmenovala se Já budu chodit po špičkách a rok a půl se držela na prvním místě tehdejší rozhlasové hitparády.

Protože byl Petr rebelem a nebál se říkat, co si myslí, měl zanedlouho problémy s tehdejším režimem. Musel rozpustit svoji kapelu, protože se ho pořadatelé báli zvát na vystoupení. To se určitě odrazilo na jeho psychickém stavu a později na

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden