Eva Jeníčková - Na chlapy nemá štěstí

Přezdívku Vendulka utěšitelka jí už živá duše neodpáře, ale Evě Jeníčkové (53) to nevadí. Má své sebevědomí.

Tatínek je vysokoškolský profesor, který dosáhl ve svém oboru, v ekonomice, nejvyšších met, maminka chemička. Herečka tvrdí, že má to štěstí, že její rodiče jsou laskaví lidé a v ničem jí nikdy nebránili. Vlastně jednou ano: tatínek Evě ve čtvrté třídě zakázal jít na baletní konzervatoř, ona se z trucu nasměrovala na herectví. Za to dnes děkuje pánubohu, protože coby baletka by se cítila jako klaun. Ostatně tanec dělala nadále, ale bližší je jí herectví. Tanec je pro „Vendulku utěšitelku“ krásný, jenže jakoby hluchoněmý. Díky rodičům se učila angličtinu od šesti let, což jí výrazně usnadnilo její pozdější pobyt za oceánem. Máma s tátou se k Evě nechovali tak,

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden