Eva Perkausová a Petr Vágner: Vášeň za televizními kamerami?

Co vězí za jejich neustálým flirtováním?

Smyslná blondýnka EVA PERKAUSOVÁ (22) a neodolatelný fešák PETR VÁGNER (44). Ti dva, kteří vrátili Top Star magazínu jeho slávu, se k sobě hodí nejen jako moderátoři. Dovádějí spolu i poté, co zhasnou kamery?

Moderátoři primáckého Top Star magazínu, mezi kterými to nebezpečně jiskří. Tak diváci vnímají poměrně ještě novou dvojici společenského magazínu Primy. Neustálé laškování, flirtující narážky. Kdyby Vágner nebyl ženatý, kdekdo by si řekl, že ti dva spolu něco mají. Ovšem ne vždy je onen pomyslný snubní kroužek na prsteníčku problém…

Skončila by bez něj?

Eva a Petr jsou inovací v Top Star magazínu, protože jej vždy moderovala jedna moderátorka. Když přišla na začátku tohoto roku svůdná blonďatá dračice Eva, zdálo se to jako skvělý tah. Jenže její ještě poměrně neznámá tvářička na diváky prý nezabrala a Top Star magazín se začal co do sledovanosti nezadržitelně propadat. Čím dál častěji se začaly objevovat spekulace, že Evě hrozí vyhazov. Pak ale přišel švarný rytíř Petr, který nejen Top Star magazín, ale nejspíš i Evu zachránil od nejhoršího.

Petr je oblíbencem diváků, proto ho vždy "přiřadí" k moderátorce, s níž je to nahnuté.

Evu si velmi pochvaluje

Petr je v showbyznysu už ostřílenější než Eva. Jistě si ho pamatujete jako neohroženého záchranáře z Ordinace v růžové zahradě. Jako moderátor působí i ve čtvrthodinovém Top Staru, který je vysílán každý den v rámci zpravodajské relace. A i zde už jednou zachraňoval křehkou blondýnku, kterou nebyl nikdo jiný než manželka Mistra IVANA GOTTOVÁ (40). Byla kritizována za svoji upjatost a tak trochu nudnost, pohotový Vágner ty stojaté vody přece jenom trochu rozvířil. A později vzbudil rozruch i svými výroky, když srovnával Evu s Ivanou.

„S Ivanou bylo těžké moderovat ve dvojici. Chce to nějaký čas, zvyknout si na sebe. To partnerství a moderování ve dvojici je vždy těžší než moderovat sám za sebe,“ rozmluvil se Vágner. Ivana prý měla ráda řád a všechno připravené. Žádná improvizace, která je ale právě tím zábavným kořením celého pořadu. To s Evou to je jiné, ta na Petrovy vtípky reaguje a na obrazovce to mezi nimi hodně jiskří.

Dostal kvůli ní padáka?

Nejednoho diváka napadlo, jestli se ti dva, poté co zhasnou kamery, neodeberou na skleničku a možná ještě i ně- kam jinam. Eva je mladá, krásná a její půvaby učarovaly mnoha vlivným mužům. Už na začátku její kariéry na Primě se proslýchalo, že udržovala vztah se zámožným ANTONÍNEM CHAROUZEM (62), který se měl postarat, aby Eva zářila právě v primáckém pořadu. Eva něco takového rezolutně popírala a to nejspíš i proto, že udržovala vztah s dalším bohatým podnikatelem KARLEM KUBOU (42). Tento pár je už minulostí, stejně jako románek s režisérem Top Staru ADRIANEM STOJKOVEM (46). Ještě před krachem vztahu dostal Stojkov padáka z pozice režiséra právě tohoto pořadu a hned se začalo spekulovat, jestli v tom nejsou i partnerské neshody.Zatímco on ze hry vypadl, Eva zůstala a s novým fešákem po boku.

Tohle spíš vídáme u zamilovaných milenců. Je to snad případ Eva a Petra?

Co se děje v zákulisí

S Vágnerem se Perkausová doplňuje a nelze si nevšimnout vzájemné náklonnosti. Není divu, že dvojici mnoho lidí podezřívá, že mimo kamery udržuje tajný románek. Petr ostatně platil za lamače ženských srdcí, Evě k nohám padají houfy mužů. Stoupá sledovanost Top Staru i proto, že je moderuje regulérní milenecká dvojice? „Nic spolu nemají, sice spolu flirtují, ale upřímně – to s Evou tady asi každý chlap,“ prozradil nám kolega hvězdné dvojice.I když se Eva může Petrovi, a nejen jemu, líbit, svoji manželku GÁBINU a dvě rozkošné děti by neopustil kvůli románku s mladou kolegyní, který by zřejmě neměl dlouhého trvání.

Není o ni zájem?

Nepochybně leckoho napadne, že i když je Vágner slušně zajištěný a má i dobré postavení, ve srovnání za předchozími Evinými partnery přece jen pokulhává. I proto bylo nevěrohodné, když se nedávno objevily zprávy, že Eva svedla dalšího kolegu z Primy TOMÁŠE KRAUSE (40). Ostatně i s ním divoce laškuje, v jejich případě nechybí leckdy ani polibky. Oproti zadanému Vágnerovi si to svobodný Kraus může dovolit. I tady se ovšem média sekla. „Mám čas sama pro sebe, užívám si to,“ vyvrátila Perkausová spekulace, že by po rozchodu se Stojkovem po jejím boku byla nějaká nová láska.

Vydrží jim to?

Sázka na Perkausovou s Vágnerem se ukázala jako dobrý tah. Ostatně stejně jako kdysi, když Vágner pomáhal spolu s MIRKEM ŠIMŮNKEM (38) Gottové. Možná měla Eva kliku, že Ivana odešla a Petr se mohl uvolnit pro ni. Je ovšem otázka, jestli by Ivana s Petrem tak dlouho vydržela. Proslýchá se totiž, že zatímco s Šimůnkem je Gottová v kontaktu, s Vágnerem spolu nekomunikují. Je možné, že ji urazily jeho výroky? I těmi dal najevo, s kým se mu práce dělá příjemněji. S Evou to zkrátka jiskří víc.

S Gábinou má moderátor dvě krásné děti a zatím fungující manželství.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden