Eva Perkausová: Lepí se zásadně jen na boháče!

Otec se topil v penězích. Hledá proto boháče?

Svůdná blonďatá moderátorka TOP STARU Eva Perkausová (23) je zatraceně temperamentní a do všeho jde po hlavě. Nejvíce do vztahů s bohatými a staršími muži. A my víme, proč to dělá!

Každý si v životě prožil své a jinak tomu není ani u sexy dračice Evy Perkausové (23), která miluje bohaté muže bez ohledu na jejich věk. Zdá se, že nejdůležitější je pro ní jejich nabitá peněženka. I když slovo “zlatokopka” se jí nelíbí, na svém seznamu mužů má taková jména jako obchodník s luxusními auty, Antonín Charouz (62), se kterým byla celé tři roky, producent a mecenáš Pavel Pásek (49) nebo režisér Adrian Stojkov (47).

Muže ráda provokuje. A má čím!

Téhle blonďaté krásce se zkrátka líbí život v luxusu a touží po tom, být neustále ve středu mužské pozornosti. Ale proč se zaměřila na starší chlapy? I to má svůj důvod. Problémy s rodiči Za Evininým nezřízeným postojem k životu zřejmě můžou vzpomínky z dětství.

Se svým otcem Ladislavem.

Její rodiče se rozvedli, když byla malá, a ve svých hádkách a sporech ji používali jako rukojmí. Místo svého táty a mužského vzoru, ke kterému by měla vzhlížet, měla Eva před sebou chlapíka, který neustále odcházel a nikdy s ní nebyl, když ho potřebovala.

Pásek je starší o šestadvacet let.

Jediné, čeho měl její otec vždycky dost, byly peníze. Otec Ladislav Perkaus (64) totiž prý býval za totality vyhlášeným pražským vekslákem. Film Bony a klid měl být údajně natočen podle něj! A nejen to. Měl štěstí i v divokých devadesátých letech, kdy mnoho lidí z podsvětí skončilo.

Pro její skvělé tělo by muži vraždili.

On se vezl dál. „Topil jsem se v penězích. Takových sedmdesát, osmdesát milionů, jsem prostě měl,“ doznal on sám. I tato zkušenost určitě měla vliv na Evino vnímání peněz jako samozřejmosti. Těžký rozvod Eva si dodnes živě vzpomíná na rozvod rodičů.

S Petrem Vágnerem tvořila moderátorskou dvojici.

Bylo jí 14 let, začínala puberta. “Vzpomínám na nešťastnou mámu a jak jsem byla smutná, že jí nemůžu pomoct,“ vypráví Eva. Jednoho dne táta zmizel. Nedostatek mužské lásky si tak Eva teď zřejmě kompenzuje střídáním starších a bohatých mužů. Naposledy se nechávala hýčkat movitým balkánským podnikatelem Ivanem, jenže kdo ví, jak je to dnes? Přijde další, movitější a jiskra hned přeskočí. Láska k penězům si nedá poručit. Sami jsme zvědaví, čí kreditka přijde na řadu teď!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden