Eva Pilarová: Skončí kvůli zdraví kariéru?

Jedna z největších stálic naší populární hudby Eva Pilarová (79) své příznivce pořádně vyděsila, když musela být hospitalizována a podstoupila operaci. Zpěvačka loni v létě ve svém bytě v noci po tmě upadla a přivodila si zlomeninu krčku stehenní kosti a ramene. Po okamžitém převozu do střešovické nemocnice a čtyřhodinové operaci jí byly implantovány šrouby a výztuže a čekala ji dlouhá rehabilitace.

Přepínala své síly

Zpěvačka musela pochopitelně zrušit všechny naplánované koncerty.Měla mít především klid, aby se komplikované zlomeniny mohly zahojit. Během pobytu v nemocnici také výrazně ztratila na váze a měla jeden čas dokonce jenom 52 kg. Pohybovat se mohla jen velmi omezeně a s pomocí chodítka. Ale sotva jí stačila jen hůl, zpěvačka se neudržela a už při první propustce z nemocnice musela vyrazit na společenskou akci.

Tam ale sama cítila, že ještě ani zdaleka není ve formě. A po propuštění do domácího ošetřování, kdy jí pomáhal především její manžel Jan Kolomazník (66), si začala plánovat vystoupení, jako by se nic nestalo.

Hazard se zdravím

Vysněný koncert ke stoletému výročí republiky ještě s vypětím sil zvládla, ale začátkem prosince se jí na vystoupení v Havířově udělalo mdlo a zkolabovala přímo na pódiu.Po dalším pobytu v nemocnici lékaři vyřkli ortel: klid a absolutně žádné cestování. A ona je poslechla. První koncert má v roce 2019 naplánovaný na polovinu ledna. Má jít o společné vystoupení s Karlem Gottem (79) a Monikou Absolonovou (42), ale jestli se uskuteční, není zatím jasné. Eva Pilarová oslaví v létě osmdesáté narozeniny. Jistě plánuje velký koncert, ale vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu by její příznivci neměli váhat.Každý koncert zbožňované legendy už teď může být tím posledním.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama