Ewa Farna: Čím boubelatější, tím veselejší

Vysmívá se výživovým poradcům? Ewa Farna je v showbyznysu vskutku neobvyklým zjevením. Notorickým "dietářkám", které přemýšlejí nad každým soustem, sčítají a odčítají kalorie a doma mají malou posilovnu, tuhnou úsměvy a padají brady.

Jako by nestačilo, že Ewa provokuje písní Mám boky jako skříň – ještě ke všemu je má doopravdy. A to se v showbyznysu, kde se počítá každý gram a kde módní policii neunikne ani perlička na náramku, neodpouští.

Lehkomyslná mladá žena si žije podle svých vlastních pravidel. V letním kině v Karlových Varech, kde vystupovala, sklidila bouřlivé ovace. Oblékla si kalhotový kostým, který si nedělal ambice cokoli zakrývat, a tak bylo na první pohled jasné, že Ewa si v jídle dopřává a do plavek nehubne.

V publiku si lidé šeptali, že zpěvačka opět několik kilogramů přibrala. Boky jako skříň kroutila do rytmu hudby jako o život, přítomní muži se shodovali, že to působí velice sexy. Farna nevypadala, že by ji nadváha jakkoli trápila.

Ani neuvažuje nad tím, že by ji maskovala. Před časem se objevila ve starorůžových šatech s volány, a ty by udělaly slona i z anorektičky. .

reklama
reklama