Fanynky bez šance, on chce herečku!

Když naskočil Robert Urban (34) do herecké sestavy Ordinace v růžové zahradě, hned si od divaček vysloužil nálepku největšího krasavce seriálu.

A současně tedy i jednoho z největších „záporáků“, jelikož jeho role, kterou hrál, nebyla právě vzorem všech ctností a svým chováním rozčiloval nejednoho nervózního diváka. I když se na něj, co naplat, pěkně koukalo. Nakonec ale měla jeho seriálová postava smůlu a zaplakal i samotný herec. V seriálu totiž skončil na ocet.

Ta si nestěžuje... Šoposká má zvukaře ověnčeného Českým lvem.

Myslel si na kolegyni

A tak to vypadalo nadějně! Zdálo se, že ho tvůrci dají v seriálu dohromady s krásnou kolegyní Marikou Šoposkou (31). To je sen každého herce, naskočit do úspěšného seriálu a hned vyfasovat tu nejhezčí partnerku.

Té ale nakonec scénář přisoudil jiného hrdinu a Urban přiznal velké zklamání, na kolegyni si totiž myslel on. „Byl jsem smutný, protože Marika Šoposká je výborná herečka, a navíc kolegyně,“ posteskl si herec, který se se sympatickou herečkou potkal mimo jiné i na natáčení seriálu První republika.

Ani tam je ale tvůrci, k jeho smůle, nesvedli dohromady. Nová naděje přichází s oznámením, že úspěšný seriál nekončí. V natáčení Ordinace bude Urban pokračovat na placeném internetovém kanále, kam se nově přesouvá.

Je za to rád, a to jistě i proto, že se se Šoposkou tedy bude vídat dál. A kdoví, třeba se v pokračování seriálu už konečně dočká i společné dějové linky, která pro něj skončí úspěšně.

Šťastně zadaný?

Přitom už je dlouho zadaný a jedním dechem dodává, že svou současnou přítelkyni, tanečnici, měnit nehodlá.

„Je mi už pětatřicet a nemám v plánu si hledat novou partnerku. S tou, se kterou jsem teď, jsem spokojený a uvidíme, co budoucnost přinese,“ říká, a jeho fanynkám tak zůstávají pouze oči pro pláč.

Robert má zřejmě slabost pro tanečnice a krásné ženy, políbené múzami. Až to tedy Šoposká za pár měsíců roztanční ve StarDance, bude se tetelit blahem. Jeho partnerka se může začít bát.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden