Fanynky bez šance, on chce herečku!

Když naskočil Robert Urban (34) do herecké sestavy Ordinace v růžové zahradě, hned si od divaček vysloužil nálepku největšího krasavce seriálu.

A současně tedy i jednoho z největších „záporáků“, jelikož jeho role, kterou hrál, nebyla právě vzorem všech ctností a svým chováním rozčiloval nejednoho nervózního diváka. I když se na něj, co naplat, pěkně koukalo. Nakonec ale měla jeho seriálová postava smůlu a zaplakal i samotný herec. V seriálu totiž skončil na ocet.

Ta si nestěžuje... Šoposká má zvukaře ověnčeného Českým lvem.

Myslel si na kolegyni

A tak to vypadalo nadějně! Zdálo se, že ho tvůrci dají v seriálu dohromady s krásnou kolegyní Marikou Šoposkou (31). To je sen každého herce, naskočit do úspěšného seriálu a hned vyfasovat tu nejhezčí partnerku.

Té ale nakonec scénář přisoudil jiného hrdinu a Urban přiznal velké zklamání, na kolegyni si totiž myslel on. „Byl jsem smutný, protože Marika Šoposká je výborná herečka, a navíc kolegyně,“ posteskl si herec, který se se sympatickou herečkou potkal mimo jiné i na natáčení seriálu První republika.

Ani tam je ale tvůrci, k jeho smůle, nesvedli dohromady. Nová naděje přichází s oznámením, že úspěšný seriál nekončí. V natáčení Ordinace bude Urban pokračovat na placeném internetovém kanále, kam se nově přesouvá.

Je za to rád, a to jistě i proto, že se se Šoposkou tedy bude vídat dál. A kdoví, třeba se v pokračování seriálu už konečně dočká i společné dějové linky, která pro něj skončí úspěšně.

Šťastně zadaný?

Přitom už je dlouho zadaný a jedním dechem dodává, že svou současnou přítelkyni, tanečnici, měnit nehodlá.

„Je mi už pětatřicet a nemám v plánu si hledat novou partnerku. S tou, se kterou jsem teď, jsem spokojený a uvidíme, co budoucnost přinese,“ říká, a jeho fanynkám tak zůstávají pouze oči pro pláč.

Robert má zřejmě slabost pro tanečnice a krásné ženy, políbené múzami. Až to tedy Šoposká za pár měsíců roztanční ve StarDance, bude se tetelit blahem. Jeho partnerka se může začít bát.

reklama
reklama

Komentáře