Moje sladké tajemství

Felix jí vrazil kudlu do zad!

Zdánlivě banální nehoda, která se stala 26. prosince loňského roku rozhýbala stojaté vody českého showbyznysu. Za volantem jednoho z poškozených vozů totiž seděla zjevně opilá Dagmar Patrasová (62). Když jí policisté dali dýchnout , přístroj ukázal šokujících 2,5 promile.

Herečka se snažila okamžitě bránit, že by před jízdou nikdy nepila, a že jde s jistotou o zbytkový alkohol. Nejspíš doufala, že ji rodina jako vždy podrží a pravda nevyjde najevo. Jenže se tak nestalo a dcera Anna (23), u níž měla údajně Dáda slavit, vše popřela.

Nezastala se jí ani dcera Anna.

Manžel herečky, Felix Slováček (75), se pak už jen svezl a odhalil něco, o čem si roky šušká široká veřejnost. Kdo by čekal, že i přes napjaté vztahy manželů, bude Slováček vůči své ženě shovívavý, spletl by se.

„Všichni vidí jenom to, že já jsem ten nejhorší, že se na ni vykašlu. Ale žít s člověkem, který pije, je peklo,“ nechal se muzikant slyšet. Zároveň také naznačil, že všichni proto také herečku opustili, a to včetně jejich dětí.

Problém s pitím má prý Dáda už asi patnáct let.

Anička prý odešla jako první, pak šel syn Felix (35) a nakonec sám Slováček. Pít měla Dáda začít asi před patnácti lety, kdy zemřel její tatínek Karel Patras (†79). Alespoň tak si to vysvětluje rodina. A s pravdou ven už začíná jít i Dáda.

Podle Slováčka by měla bez váhání urychleně vyhledat odbornou pomoc a léčit se.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden