Feťák a násilník Bobby Brown rozhodně nebyl osobním strážcem Whitney Houston!

Nebral na svoji ženu ohled, byl jí nevěrný a mlátil jí!

Manželství zpěvačky Whitney Houston (†48) s Bobbym Brownem (51) je smutnou ukázkou toho, jak drogy dokážou zničit nejen vztah, ale i velmi úspěšnou kariéru.

Americký zpěvák a tanečník Bobby Brown (51) prožil během svého života chvíle velké popularity, ale také pořádnou porci skandálů. Až bude jednou bilancovat svůj život, určitě v něm jako hlavní provinění uvidí to, že zničil život a kariéru slavné ženě, kterou měl rád!

Začalo to přátelstvím

V 80. letech udělal Bobby kariéru ještě jako mladý, ale proti Whitney Houston (48) byl pořád spíše druhou ligou. Ta se pořádně rozjela ve stejné době a její první album už trhalo rekordy. Když si pak v roce 1992 zahrála hlavní roli ve filmu Osobní strážce, stala se z ní opravdu celosvětová superstar, zatímco Bobbyho znali spíše jen příznivci rapové hudby. Z filmu pochází i slavná písnička I Will Always Love You, která je dodnes nejprodávanější samostatnou písní sólově zpěvačky za celou hudební historii. Tehdy byla směrována k jejímu hereckému partnerovi Kevinu Costnerovi (63), v reálném životě ale své city Whitney věnovala právě Bobbymu. Byla to její osudová životní chyba. Na počátku jejich vztahu bylo přátelství. Ačkoliv oba byli dost nevázaní a zejména Bobby žil hodně divoce, nejprve mezi nimi

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře