Feťák a násilník Bobby Brown rozhodně nebyl osobním strážcem Whitney Houston!

Nebral na svoji ženu ohled, byl jí nevěrný a mlátil jí!

Manželství zpěvačky Whitney Houston (†48) s Bobbym Brownem (51) je smutnou ukázkou toho, jak drogy dokážou zničit nejen vztah, ale i velmi úspěšnou kariéru.

Americký zpěvák a tanečník Bobby Brown (51) prožil během svého života chvíle velké popularity, ale také pořádnou porci skandálů. Až bude jednou bilancovat svůj život, určitě v něm jako hlavní provinění uvidí to, že zničil život a kariéru slavné ženě, kterou měl rád!

Začalo to přátelstvím

V 80. letech udělal Bobby kariéru ještě jako mladý, ale proti Whitney Houston (48) byl pořád spíše druhou ligou. Ta se pořádně rozjela ve stejné době a její první album už trhalo rekordy. Když si pak v roce 1992 zahrála hlavní roli ve filmu Osobní strážce, stala se z ní opravdu celosvětová superstar, zatímco Bobbyho znali spíše jen příznivci rapové hudby. Z filmu pochází i slavná písnička I Will Always Love You, která je dodnes nejprodávanější samostatnou písní sólově zpěvačky za celou hudební historii. Tehdy byla směrována k jejímu hereckému partnerovi Kevinu Costnerovi (63), v reálném životě ale své city Whitney věnovala právě Bobbymu. Byla to její osudová životní chyba. Na počátku jejich vztahu bylo přátelství. Ačkoliv oba byli dost nevázaní a zejména Bobby žil hodně divoce, nejprve mezi nimi

Zbývá vám 63% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden