Filip Renč: Konec jeho staromládenectví?

Svatba na obzoru?

Doposud to vypadalo, že se režisér FILIP RENČ (51) zařadí mezi věčné mládence. Jenže teď to vypadá, že se i pro něj brzy rozeznějí svatební zvony. Důvod? Známý režisér se totiž v jednapadesáti letech stane opět otcem díky své o 28 let mladší partnerce MARII KRUŽÍKOVÉ (23), kterou diváci mohli spatřit například v Renčově filmu Lída Baarová nebo Čertova nevěsta.
Pár je spolu přitom teprve několik měsíců. Musí to být tedy láska! Renč je totiž známý bouřlivák, kterému už ložnicí prošla pěkná řádka žen. Marie by ale mohla být ta pravá.

Bude lepší otec?

Nejenže je těhotná, ale Renč podle zpráv z kuloárů přemýšlí docela vážně o svatbě. Že by se s věkem konečně toužil usa dit? Jednu dospívající dceru už režisér sice má, ta přišla na svět tak trochu omylem. Tehdy se jednalo o známost na jednu noc s barmankou ve Špindlerově Mlýně. Filip tehdy dokonce ani nechtěl věřit, že je počatý potomek skutečně jeho. Renč navíc vždy přiznával, že své dceři nebyl zrovna příkladným otcem. Chce to snad nyní s druhým dítětem napravit? .

reklama
reklama

Komentáře