Filmová facka manželovi nebyla pro Libuši Šafránkovou v plánu

Národem milovaná herečka je tu dál s námi v desítkách jejích filmů.

Už je to více než dva roky, kdy nás opustila Libuše Šafránková (†68). Za svoji bohatou kariéru ale stihla vytvořit tolik rolí, že si ji budeme připomínat napořád.

Na našich životech se vždy podepíše to, jakým způsobem jsme strávili dětství. Libuše Šafránková (†68) ho měla krásné. Prožila ho v jihomoravských Šlapanicích společně s milovanými rodiči a mladší sestrou Miroslavou (65). K uměleckému projevu přivedla Libuši její babička – ta milovala divadlo a zpěv a naučila budoucí Popelku árie z oper a operet.

Zaujala hned svým debutem

Kdyby se populární herečka rozhodla dělat to, co jí lákalo na základní škole, asi bychom o ní dnes nepsali. Možná by se o Libuši zmínil nějaký vědecký časopis, protože si

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden