Moje šťastná hvězda

Finková se vysmála svému manželovi!

Jeho partnerce poslala drsný vzkaz

O tom, že RICHARD GENZER (50) požádal svou přítelkyni o ruku, jsme vás již informovali. Nyní se však ukazuje, že svatební zvony mladší partnerka baviče ještě nějakou dobu neuslyší. Zasáhla totiž Genzerova manžela LINDA FINKOVÁ (48).

Hlasová trenérka z úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková zřejmě naprosto zmařila plány přítelkyni svého muže MARKÉTĚ JIRÁNKOVÉ (41). Ta se totiž dočkala a záletný bavič ji požádal o ruku, jak se ale zdá, šlo spíš jenom o pěkné gesto než o vážně míněné plány. Alespoň v tomto duchu se vyjádřila jeho stále zákonitá manželka. Finková se totiž prý rozvádět nehodlá a svému manželovi se tak veřejně pořádně vysmála.

Mohl ji požádat třeba o nohu

Podle Finkové není rozvod na pořadu dne. Ani prý neexistují náznaky, že by se Genzer chystal něco podobného řešit. „Nic takového vážně neřešíme. Já myslela, že spolu ani nejsou, ale požádat ji samozřejmě mohl klidně o nohu, že ano. Než se ale vezmou, bylo by dobrý, kdybychom se rozvedli, aby nešel sedět,“ utahovala si z Genzera Finková, která se nijak netají tím, že se zásnubami svého muže nadmíru baví. Jak se totiž přiznala, v žádném případě nevěří, že to myslí bývalá hvězda televizní zábavy vážně. „Viděli jste tu reportáž, kde o tom mluvil? Vždyť ani nevěděl, na co odpovídá, kdo je nebo s kým je,“ zesměšňovala Richarda Genzera.

Zásnuby prý nic neznamenají

Výsměch Finkové je zřejmě na místě. Sám Genzer se totiž prý nechal slyšet, že zásnuby nic neznamenají. „Markéta sama přišla s tím, že to nemusí být do roka a do dne,“ uvedl. Nejspíš se mu ulevilo, protože vzhledem k tomu, že jeho manželce se do rozvodu moc nechce, je pravděpodobné, že by se případný soudní spor mohl táhnout docela dlouho, a kdoví, co všechno by během něj mohlo vyplout na povrch. Finková si tak mne ruce a své sokyni v lásce vzkazuje: „Nikdy si tě nevezme!“

Může ji požádat o ruku, o nohu, ale dokud není rozvedený, další svatba nebude.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden