Gábina Partyšová: Zjistila, že je nahraditelná

Letos se moderátorce GÁBINĚ PARTYŠOVÉ (40) nic nedaří. Soukromý život se jí po rozvodu s miliardářem DANIELEM FARNBAUEREM (41) zhroutil a ani pracovně na tom není nejlépe. Nerozhodne se nakonec předat své místo před kamerou někomu mladšímu a zkusit štěstí v jiné profesi? Partyšové totiž zbyl už jen jediný kšeft, a to Snídaně s Novou.

Pořad Prásk! totiž televize nekompromisně zrušila. Že by to bylo nakonec kvůli jejímu topornému moderátorskému umění?

Žárlí na kolegyni?

Je zvláštní, že se za léta v televizi Partyšová nevyšvihla v kariérním žebříčku o něco výše.
Snídaně je totiž pořad pro začínající moderátory. Je jasné, že s ní v televizi nemají žádné větší plány. Společenský týdeník Prásk! nahradí novinka s názvem Život ve hvězdách, který ale nikdo Partyšové k moderování nenabídl. Ujme se ho zprávařka PETRA SVOBODA (35), která se nemůže dočkat, až se chopí nové šance. „Život je o splněných snech a také příležitostech, kterých bychom se měli chopit,“ básní Svoboda. To se musí Partyšové opravdu špatně poslouchat.
Navíc se s konkurentkou bude na Nově nadále potkávat. Tak snad si nevjedou časem do vlasů. To by pak opravdu jedna z nich musela televizi opustit a můžeme hádat, kdo by to nejspíš byl.

Je na dně

Gábina nemá bohužel pocit, že je nahraditelná, jen v práci. Právě její manželství s Farnbauerem skončilo i kvůli tomu, že se prý vrátil k bývalé manželce. S Gábinou si tedy odbyl krizi středního věku, a jakmile začala básnit před novináři o dětech, rychle zařadil zpátečku.

Proč si tedy Partyšovou bral, je otázka, ale určitě ji svým odchodem ranil. Jak se teď moderátorka vyhrabe ze dna?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama