Gabriela Lašková: Kariéra víc než dítě?

Čerstvá maminka GABRIELA LAŠKOVÁ (28) porodila na Velikonoce syna BENEDIKTA. Říká, že je z role maminky nadšená, ale přitom se doma moc ohřát nechce. Na nejrůznějších večírcích už je také jako doma.

Bývalá miss a moderátorka si po porodu syna dlouho neužila. Ještě jí neskončilo ani šestinedělí a už se přišla podívat na otevření nového butiku. „Je to trochu zvláštní pocit, že ho nemám u sebe. Člověk si ale na to musí zvyknout, přece jenom to miminko mám pořád u sebe, a když ho pak máte někomu poprvé svěřit, tak jsem z toho nebyla úplně klidná,“ říká Gabriela. Ta spoléhá na to, že v budoucnu se vždycky najde někdo, kdo jí dítě pohlídá. Navíc má moderátorka velkou výhodu, že role otce si naplno užívá její manžel FILIP (29).

Má partnera snů

„On se v tom také našel, takže pomáhá. Je samozřejmě hodně v práci, a tak si to pak musí o víkendu kompenzovat a já ho maximálně nechávám, i když bych samozřejmě nejradši všechno dělala sama. Jedině snad špinavé plínky nejsou úplně jeho nejoblíbenější činností. Nakonec ale hlásí, jak ho krásně přebalil, a zvládá to fakt hezky,“ říká Lašková. Tak snad to jejímu milému vydrží! Moderátorka totiž plánuje, že se synem Benediktem nebude pořád. „Musím se taky trochu nadechnout, abych na něj nebyla tak fixovaná,“ zhodnotila své mateřské povinnosti. Přiznává, že první týdny nejsou jednoduché. „V noci se ze mě stává zombie a s každým jeho probuzením mam chuť se schovat hluboko pod polštář a čekat, že to někdo vezme za mě. A to nemluvím o tom, když si vyrazím na nákup a zapomenu prsní vložky, to jsou teprve situace,“ popisuje detailně.
Navíc na svých sociálních sítích neustále popisuje, jak musí pořád žehlit obrovské množství plen. Je docela zvláštní, že pár si na takovouto práci nezařídil paní na úklid. Aspoň v prvních měsících po porodu. Je jasné, že ne všichni novopečení rodiče si takové služby mohou dovolit, ale Gábina je populární moderátorka a má navíc zaměstnaného manžela, který podniká.

Strach o příjem?

Mohou být i finance důvodem, proč se moderátorka tak brzy žene do práce? Ještě ani neskončilo její těhotenství a už svou nástupkyni v hlavních zprávách varovala, že se vrátí co nejdřív. EVA PERKAUSOVÁ (23) se podle všeho po boku ROMANA ŠEBRLEHO (43) dlouho neohřeje a zbývá jí jenom pár měsíců na to, aby se ukázala jako schopná moderátorka a Prima jí nabídka jiné lukrativní místo.

Eva Perkausová

„Byla bych ráda, kdybych se vrátila do léta. Přece jen ta práce není časově náročná, takže se to dá skloubit, když je dobré hlídání,“ říkala Gábina A podle toho, jak už teď chodí na společenské akce, je jasné, že se do práce vrátí opravdu brzy. A to i navzdory tomu, jak tvrdila, že se na mateřství těší.

Gabriela Lašková, Roman Šebrle

reklama
reklama