Můj čas na kafíčko

Gajerová: Dluží, kam se podívá!

Kvůli třímilionovým dluhům vyhlásila herečka Veronika Gajerová (56) osobní bankrot. Finanční situace herečky prý není vůbec veselá. Údajně má totiž 29 věřitelům dlužit přes 3 200 000 korun. Nyní se ale ukazuje, že Veronika v posledních letech nepřišla jenom o finanční jistotu, ale i o mnoho přátel a kolegů.

Které herečky si poštvala proti sobě?

Někteří z nich jí půjčili nemalé částky, které jim dodnes nevrátila. Své o tom ví například herečka Dana Morávková (48), která měla své bývalé kolegyni z Ordinace v růžové zahradě půjčit 25 tisíc korun. Ovšem dle slov Morávkové byla suma mnohem vyšší. Gajerové měla údajně před deseti lety půjčit čtvrt milionu korun. Peníze z ní dostávala dlouhé roky, ale nyní se už blýská na lepší časy. „Vracela nám to s velkými průtahy a po hodně dlouhé dobře. Nevím, jestli nám vrátí i zbytek. Vím, že to nemá jednoduché, ale zamotala se do toho sama,“ tvrdí Morávková. A to není vše. Gajerová má dlužit peníze i herečce Marii Málkové (36), Báře Hrzánové (55), Jitce Smutné (67) či dceři herečky Věry Nerušilové (84), od které si měla dokonce půjčit neuvěřitelných 450 tisíc korun.

„Jsem rozvedená, žiji v nájmu ve společné domácnosti se svou nezletilou dcerou, zletilým synem a jeho přítelkyní, svým přítelem a jeho dvěma dětmi. Otec mé nezletilé dcery přispívá na její výchovu a výživu částkou šest tisíc korun měsíčně,“ uvedla herečka s tím, že jediné, co vlastní je pouze jedenáct let starý teď už nepojízdný automobil.

Pomoc své starší sestry odmítá

Veronice by s jejími problémy mohla pomoci její starší sestra Naďa Dvorská (72), která působí jako producentka a režisérka. Jenže Veronika jí údajně přestala zvedat mobil. Na více než třímilionový dluh by peníze od její sestry nejspíš stejně nestačily, peníze od ní by však Veronika mohla použít alespoň jako splátku svým kolegům a především kolegyním z divadla.

Za co Gajerová vlastně utrácela? Žila si nad poměry? Gajerová uvádí, že se do problémů dostala poté, co ji opustil manžel, režisér Petr Kracik (61). „Moje finanční problémy se táhnou od té doby, co odešel Petr. Zůstala jsem se svými dvěma dětmi sama, a leč to tak nevypadá, tak svým způsobem jsem taky oběť,“ svěřila se Gajerová. Ovšem jestli je pravda to, co tvrdí, ví jen ona sama.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden