Gajerová varovala Kostkovou, že dopadne stejně!

Hvězdný duel

Zůstala sama s dětmi

Představitelka zákeřné sestry Zuzany z Ordinace v růžové zahradě VERONIKA GAJEROVÁ (53) přišla před 11 lety o partnera. Odvedla jí ho její kolegyně.

Dnes už se na všechno dívá trochu jinak, ovšem v době, kdy zjistila, že ji její partner PETR KRACIK (58) podvádí s TEREZOU KOSTKOVOU (40), na tom byla hodně zle. „Petr mi nic neřekl, ale já tušila, že se něco děje, a v momentě, kdy jsem začala víc pátrat, jsem se začala i víc věcí dozvídat,“ vzpomíná na zlomový okamžik svého života Gajerová. Podle jejích slov bylo asi nejhorší jeho lhaní, mlžení a neustále opouštění a návraty k rodině. „Nakonec jsem řekla dost,“ svěřila se herečka.

Takhle žít nechtěla

Nějaké domlouvání prý nemělo žádný smysl. „Nejlepší je udělat, co cítíte, i když možná máte pocit, že se ponižujete,“ uvedla s tím, že jí ty návraty a odchody pomohly ujasnit si, co vlastně chce, a rázně si zatím jít. Gajerová se nijak netají tím, že se před lety bála samoty, ale nefunkční vztah pro ni byl ještě větším utrpením. Přestože zůstala tehdy sama s dětmi KRYŠTOFEM (19) a ELIŠKOU (14), nelituje. Je si jistá, že udělala dobře.

Za nevěru je vděčná

V současné době Veronika tvrdí, že je bývalému partnerovi i Tereze vlastně upřímně vděčná za to, co se stalo. Kdyby to tak nebylo, tak by prý dnes nebyla tam, kde je, a žila by velice jednoduchý přízemní život. „Takové to prádlo, žrádlo a divadlo,“ říká se smíchem herečka.

Tereza Kostková.

Předpověď se zcela naplnila

Když srdce poručí, rozum toho moc nezmůže. Své o tom ví TEREZA KOSTKOVÁ (40), která odloudila PETRA KRACIKA (58) od rodiny. Vztah ale nakonec ztroskotal.

Sedmnáct let trvalo partnerství Gajerové s Kracikem. Ukončila ho však nevěra a láska k mladší a temperamentnější herečce Tereze Kostkové. Když si pak v roce 2006 Kostková brala Kracika za muže, prorokovala jí Gajerová, že skončí stejně jako ona. „Opustí i tebe. Vzpomeneš si na mě,“ vzkázala novopečené paní Kracikové. Tehdy nejspíš vůbec netušila, jak blízko pravdy jednou bude.

Na čas se odstěhoval

O jejich manželské krizi si cvrlikali už i vrabci na střeše. Snad každý z okolí Kostkové a Kracika věděl, že jejich vztah není nějakou dobu úplně v pořádku. Za vším údajně stály Kracikovy opakované nevěry. V roce 2013 se naplnilo proroctví Gajerové. Kracik se sbalil a načas se odstěhoval ze společné domácnosti ve Vysočanech. V kuloárech se ale také spekulovalo o tom, že za odloučením manželů stojí režisérova žárlivost. „Normálně žárlí na úspěch vlastní ženy, proto utekl, “ uvedl jeden z kolegů z Divadla pod Palmovkou.

Dobře utajený rozvod

Nakonec se sice ještě pokusili slepit rozbité manželství, ale ukázalo se, že to nebyl dobrý nápad. Letos na podzim to bude rok, co se herečka s režisérem dohodli na tom, že od sebe půjdou definitivně. I přesto jejich rozvod všechny zaskočil. Zejména proto, že se zprávy o něm na veřejnost dostaly až s velkým zpožděním.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden