Geena Davis vyhodila manžela, když otěhotněla jeho asistentka!

Manželství akčního režiséra a hollywoodské hvězdy dopadlo katastrofou.

Nejprve to vypadalo na ideální spojení. Herečka Geena Davis (65) byla po filmu Thelma a Louise v kurzu, režisér Renny Harlin (62) měl také slibně rozjetou kariéru. Pak se ale společně podíleli na jednom z největších filmových průšvihů.

Oscarová herečka Geena Davis (65) měla hlavně hudební talent. Jako malá skvěle hrála na flétnu, klavír nebo varhany, nakonec se ale v době dospívání rozhodla pro hereckou dráhu.

Než se prosadila, živila se v New Yorku jako prodavačka, servírka nebo příležitostná modelka. V té době se také poprvé provdala za restauratéra Richarda Emmola, ale manželství po třech letech skončilo.

Jeff nechtěl děti

Krátce po rozvodu se Geena zamilovala do herce Jeffa Goldbluma (68). Bylo to vzájemné a v listopadu 1987 se dvojice vzala. Ještě předtím si spolu oba zahráli ve slavném hororu Moucha. Vztah ale opět dopadl rozvodem. Žádost tehdy podala Geena a důvodem byly údajné „nepřekonatelné rozdíly“.

Jak ale vyšlo později najevo, pravou příčinou byl rozdílný přístup k případnému rodičovství. Zatímco Geena dítě chtěla, Jeff si odmítal komplikovat

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře