Gondíková byla krůček od kolapsu!

Ačkoli od samého začátku mluvila moderátorka a herečka Adéla Gondíková (43) o oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas jako o své obrovské příležitosti, jak se vrátit na obrazovky, nyní je upřímně vděčná, že je už všechno konečně za ní.

Druhou polovinu soutěže totiž podle všeho protrpěla a nejen blízcí, ale i úplně cizí lidé o ni začínali mít vážně strach.

Dostávala zabrat

Většina soutěžících se shoduje v tom, že je oblíbená show velmi náročným projektem, a to nejen po fyzické stránce, ale také po té psychické. Ostatně to už je známé od první řady, kdy někteří dokonce litovali, že do projektu šli.

Adéla Gondíková není do jisté míry výjimkou. Ani pro ni nebyla Tvář procházkou růžovou zahradou a dala ji pořádně zabrat.

Měla tréninky navíc

Ani slůvkem si Gondíková nikdy prý nepostěžovala, a to i přesto, že jako jedna z mála měla i tréninky navíc. Ke konci už to s ní ale bylo prý opravdu hodně špatné. Dokonce ji zastavovali úplně cizí lidé na ulici v obavě, že by mohla omdlít.

Tak vyčerpaně na ně Gondíková působila. Zřejmě v důsledku toho, jak bylo její tělo v neustálém zápřahu, nemělo mnoho příležitostí k tomu, aby se začalo hroutit. S pomalu se blížícím závěrem už ale podle všeho příliš mnoho aktivit herečky přestalo zvládat a vypovědělo službu.

„Až teď to na mě doléhá, v průběhu jsem ani tolik unavená nebyla, ale teď mám záchvaty spánku a pořád mi padá hlava,“ svěřila se Gondíková s tím, že ty tři měsíce pro ni bylo hodně náročným a hektickým obdobím.

Děsí lidi kolem sebe

Díky předchozím řadám show Tvoje tvář má známý hlas ale tak trochu tušila, co ji čeká, proto se důkladně připravila a požádala své herecké kolegyně, aby za ni vzaly některá představení v divadle.

A dobře udělala. Víc už by totiž určitě nezvládla. Už takhle prý byla jen krůček od zhroucení. Její vyhublé a strhané tělo prý nyní děsí lidi kolem ní, a ti ji varují, aby si odpočinula. Konec soutěže tak přišel opravdu v tu nejhodnější chvíli.

Snad si teď najde Gondíková chvíli na relax a dá své zničené tělo zase dohromady.

reklama
reklama