Gondíková propadá hysterii!

Už od prvních dílů oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas III lomí herečka a zpěvačka Adéla Gondíková (43) rukama, protože prý vůbec nechápe, proč nabídku do soutěže přijala. Zažívá prý šílená muka zejména ve chvílích, kdy musí ze svého těla ukázat víc, než je jí po vůli.

Důvodem, proč se rozhodla do Tváře jít byl nejspíš fakt,že se na obrazovce už dlouho neukázala a tohle byla šance, jak na sebe opět upozornit. Jenže jak to tak vypadá, herečka sáhla pořádně vedle.

Nechávala se přemlouvat

Podle našeho dobře informovaného zdroje z vedení televize Nova se měla nechávat Gondíková ke své účasti docela dlouze přemlouvat. Šílela totiž z představy, že by měla zpívat jinou řečí než jen česky a slovensky, natož se ukazovat v titěrných kostýmech.

Jak se totiž v poslední době ukazuje, muzikálová hvězda o sobě nemá zrovna dobré mínění. Trpí nedostatkem sebevědomí a podobné televizní estrády jí tak nahánějí zřejmě hrůzu, nicméně složenky se sami nezaplatí, tak je třeba občas vzít i něco, co jí není právě po chuti.

Ptá se sama sebe proč

„Je to velice zvláštní, sama se též nepřetržitě ptám, proč jsem to udělala, proč jsem se rozhodla si zničit život,“ stěžuje si Gondíková, které se netají tím, že absolutně nechápe, co ve Tváři pohledává.

První drsnou zkouškou pro ni byl turecký zpěvák Tarkan. Nácvik písně přirovnala k hotovému peklu, přesto ale dokázala vyhrát. Ovšem to, co předvedla posledně, kdy ztvárnila zpěvačku Kylie Minogue, nad tím zůstával lidem v zákulisí rozum stát.

Gondíková prý v okamžiku, kdy uviděla svůj kostým, zpanikařila a začala propadat hysterii. „Zjistila jsem, že budu zpívat a nebudu mít na sobě skoro nic,“ naříkala s tím, že má na sobě jen takové plavky.

Vrhla se na cvičení

Titěrný kostým ji vyděsil natolik, že se okamžitě vrhla na cvičení. Děsila ji představa, že by se jí klepaly ruce nebo dokonce stehna. Jenže se na cviky vrhla moc zhurta a nemohla se ani mnout.

Výsledek však nikde. Další vlna hysterie přišla v okamžiku, kdy herečce došlo, že musí píseň také pořádně zazpívat.

reklama
reklama

Komentáře