Gottova dcera pracuje jako prodavačka!

Karel Gott (77), Lucie Kovaříková (29)

Její slavný otec Karel Gott (77) patří mezi nejznámější a nejbohatší české celebrity, ona však, snad kvůli penězům, pracuje jako obyčejná prodavačka. Proč musí Lucie Kovaříková (29) rovnat oblečení v centru Prahy? A opravdu jí práce baví?

Karel Gott oslavil své 77. narozeniny a jen pár dnů na to byl další důvod k oslavě. Narozeniny totiž slavila i jeho druhorozená dcera Lucie. Snad proto, že že chce Mistr zachovat soukromí svých potomků, o svých čtyřech dcerách nikdy příliš nemluví. Přesto ví dnes snad opravdu každý, že má Karel Gott celkem čtyři dcery se třemi různými ženami. A právě Lucie, která se narodila s lásky mnohonásobného Zlatého slavíka a obyčejné české holky Ivety Kolářové (49), která bohužel neměla dlouhého trvání, se před časem rozpovídala o své práci i o rodině. Je už osm let vdaná za svého muže Jana Kovaříka (36) a společně vychovávají své synky a Gottovy vnoučky, malého Vojtíška (6) a Honzíka (4). Lucie, která byla několik let na mateřské dovolená, se tak musela před časem vrátit do práce. A víte ,co dcera čtyřicetinásobného Zlatého slavíka dělá? Prodává oblečení na Václavském náměstí v Praze.

dcery Lucie Kovarikova_Dominika_gwuzd_IMG_7261

Je stejná jako její matka

Jak však sama přiznává, rozhodně to nedělá jen proto, že musí. „V kanceláři bych asi umřela. Nebavilo by mě sedět osm hodin na zadku,“ říká usměvavá a sympatická Lucie, která na svůj věk rozhodně vůbec nevypadá.

Práce prodavačky jí prý prostě baví. Lásku k obchodu možná zdědila po své mamince Ivetě Kolářové, která pracovala dlouhé roky také jako prodavačka. Když se v roce 1986 seznámila s Karlem Gottem, prodávala tehdy ve vyhlášeném pražském obchodním domě Bílá Labuť, který sídlí jen nedaleko od místa, kde dnes pracuje její dcera. Gott se tehdy dozvěděl o Ivetině těhotenství až dva měsíce před porodem a měl v té době už dokonce jinou přítelkyni. Přesto neváhal a matku své druhorozené dcery podporoval od samého počátku. K Ivetě i Lucii se zachoval velkoryse. Pořídil jim krásný byt na pražských Vinohradech, auto, podpořil jí i v podnikání a oběma hodně pomáhal celá léta i finančně.

Kdo dostane větší kus koláče?

Nyní však národem milovaný Mistr žije už více než jedenáct let se svou ženou Ivankou (40), která mu dala další dvě dcerky Nelli (8) a Charlottku (10). A ty zřejmě snědí mnohem větší kus koláče, než by jim právem náležel. Ani Gottova nejstarší dcera Dominika (41) na tom není po rozchodu se svým přítelem zrovna nejlépe a finanční injekci od bohatého tatínka jistě nikdy s radostí neodmítne. Lucie, která má dva malé syny a z platu manžela by početná rodina zřejmě jen těžko přežila, se tak prostě musela vrátit do práce. Nejen proto, že se snad už doma po dlouhé pracovní odmlce vyplněné každodenní péči o malé syny nudila, ale hlavně také proto, aby navýšila rodinný rozpočet. Bohatý tatínek a dědeček Gott jistě také finančně vypomůže, větší část koláče však bude už vždycky dostávat jeho právoplatná manželka a jejich dcerky.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden