Moje šťastná hvězda

Hádá se Krejčíková s přítelem kvůli penězům?

Herečce ze seriálu Ulice Anetě Krejčíkové (32) se v poslední době po pracovní stránce daří. A díky tomu si samozřejmě vydělá zajímavé peníze.


I přes to ale prý není schopná z nich vůbec nic ušetřit a všechno utratí. Sice se snaží na tom něco změnit, ale zatím se jí to nedaří. „Nezbývá mi nic jiného než peníze dál a dál vydělávat,“ snaží se to brát s humorem.


Podobně to ale nevnímá její dlouholetý partner, fitness trenér Ondřej Rančák (38), a údajně se kvůli tomu měli mnohokrát pohádat. A je to dost možné, že kvůli tomu, že nemají úspory, se stále nevzali. Rančák přitom Krejčíkovou požádal o ruku již před dlouhými šesti lety.


O svatbě ale od té doby nemluví a vypadá to, že herečce tak ke štěstí musí stačit to, že je zasnoubená. Pravdou ale je, že pokud v dnešní době chce někdo uspořádat svatbu a mít na nícelou rodinu včetně kamarádů, přijde to na opravdu hodně peněz.


Pokud se tak herečka chce vdávat, nejspíš bude muset buď vydělávat ještě víc, anebo se naučit šetřit. Tedy, alespoň podle nás v redakci.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden