Své fanoušky Vendula Pizingerová (53) překvapila přiznáním, že se doma dokážou pohádat i kvůli takové „drobnosti“, jako je neuklizená lednice.
Jenže jak se zdá, manžel Josef Pizinger (37) dbá nejen na pořádek, ale také na výkon, a údajně dokonce Vendulu tlačí do intenzivního cvičení, aby stíhala jeho tempo na horských túrách, které on tak miluje. Některé ženy v komentářích na sociálních sítích už zvedly varovný prst.

Opravdu se mu musí tolik podřizovat? Vendula se sice směje a před časem uvedla, že si najde nějakého mladého trenéra tenisu, aby byla fit. Ale není to náhodou skrytá výčitka? Musí být stále tak výkonná a připravená držet s ním tempo? To může unavit i ženu, která vše i po letech pořád bere s nadhledem.