Moje sladké tajemství

Hádka o rozchodu se opět vyostřila?

V zákulisí se spekuluje o tom, jestli se herečka Alice Bendová (45) veřejně neponižuje na internetu kvůli tomu, aby nepřišla o svého mladšího přítele Michala Topola (32). Zdá se totiž, že se krize mezi nimi dost vyhrotila! Nedávno se zdálo, že Alice rezignovala na svůj vzhled.

Nejenže značně přibrala, ale patrně ji ani nezajímalo, jak se oblékala. Vypadá to, že to začalo vadit jejímu partnerovi, který ji to dal zřejmě dost najevo. Teď Alice sdělila, že se sebou hodlá konečně něco dělat! Začala totiž dost řešit své tělo na sociálních sítích, až by to někomu mohlo připadat směšné.

Alice asi začala mít strach, že ji může její mladý koloušek rychle pustit k vodě.

Příznivcům prozradila, že bude chodit cvičit a užívat prášky na spalování tuků. Zdá se, že změna by to mohla být radikální, protože zveřejnila fotografii postavy, které by chtěla co nejdříve docílit. Čím dál častěji se navíc chlubí společnými snímky s Topolem, s kterými dříve šetřila a na sociální sítě moc nepřidávala.

Očividně si dopřávají nadmíru romantických chvil a gurmánských zážitků. Otázkou je, jak dlouho tato snaha Bendové vydrží. Přece jenom je o ní známo, že je dost umanutá. Snad nepromarní svoji šanci, aby se nakonec ještě nemusela rozloučit se svým mladším kolouškem.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden