Halina Pawlowská: Zanedbává hygienu?

Domácí práce nejsou zrovna moc oblíbenou činností spisovatelky, herečky a scenáristky HALINY PAWLOWSKÉ (62). Co ale má ráda ze všeho nejméně, je mytí nádobí! I proto si kdysi pořídila myčku, aby nemusela všechno mýt sama. Dnes už má ale ještě jednoho pomocníka, který jí s mytím nádobí pomáhá! A není to člověk!

Vylízává misky i talíře

Přiznala se totiž, že nechává skoro všechno nádobí umývat svého psa, respektive ho nechává vylízávat talíře a misky. Pak je prý mytí v ruce i v myčce mnohem efektivnější. „Máme dva psy a Obřík je takový náš předprogram,“ směje se Pawlowská. Když ale vyšla pravda najevo, pořádně to prý od svých fanoušků schytala. Její přátelé tvrdí, že jí přišlo hned několik zpráv, v nichž se lidé ptají, zdali ví, že je to extrémně nehygienické. S tím si ale moderátorka a spisovatelka rozhodně hlavu neláme. Psy totiž bere jako právoplatné členy své rodiny a rozhodně jí v souvislosti s mytím nádobí nenapadne rozlišovat psa od člověka a naopak.

Nikdo jí nechce pomoct

Možná se řídí prokázanou pravdou, že psí sliny jsou mnohem čistší než ty lidské. Navíc, když jí nikdo jiný nechce s mytím nádobí pomoct, musí vzít za vděk svým čtyřnohým chlupatým mazlíčkem. Ještě by ho mohla třeba naučit vytírat, vařit a vysávat a byl by to skutečný pes k nezaplacení. Kdoví, třeba ho podobné kousky pomalu učí. Slavná Halina Pawlowská přece jen není úplně typická hospodyňka, jak si představujeme, aby všechno zastávala sama.

reklama
reklama