Moje šťastná hvězda

Hana Gregorová a Ondřej Koptík: Jsou ještě vůbec spolu?

Stáhla se do ústraní! Proč? Hana Gregorová (66) se zčistajasna vypařila z veřejného života. Se svým milencem Ondřejem Koptíkem (33) údajně nyní bydlí mimo Prahu. Alespoň to tvrdí jedna z jejích blízkých kamarádek.

Chtěla, aby se o nich přestalo psát a její syn Ondřej Gregor Brzobohatý (36) ji vzal na milost. Jak je totiž známo, nemohl jí odpustit, že mu s mladším milencem dělá takovou ostudu.

Na jeho chování je zvyklá

Někteří ale tvrdí něco zcela jiného. Údajně se totiž s Koptíkem měla rozejít! A to už prý začátkem letošního roku. Její mladý milenec ji totiž měl tlačit do svatby, kterou ona odmítala. Nikoli však ze své vůle, ale z vůle své rodiny. A to nejen kvůli Ondřejovi, ale i své dceři Role (34).

Jak je známo, oba byli silně proti jejímu vztahu s mužem, jenž je podle nich údajně pouhý zlatokop. Navíc ji přede všemi ponížil.

Kam skutečně zmizela a proč?

Co je však z těchto spekulací skutečně pravda, nikdo netuší. Jedno je ale jisté. Po Gregorové se slehla zem a vůbec prý podle jejích kolegů z divadla není vyloučeno, že je vážně nemocná. Dlouhodobě jí prý nebylo dobře a často se jí motala hlava. K lékaři však odmítala jít. Co za její radikální změnou chování skutečně stojí? Snad se její příznivci brzy dozvědí pravdu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden