Hana Gregorová: Ať se přihlásí ten, kdo jí závidí Koptíka

Obětavá, pracovitá žena, nadaná herečka – tak ji líčí mnozí kolegové. Pokud je třeba podpořit dobrou věc nebo se někoho zastat, Hana vystoupí jako první.

Je tedy škoda, že si herečka, režisérka a vdova po Radku Brzobohatém (†79), která se těšívala dobré pověsti, pokazila reputaci vztahem s mnohem mladším Ondřejem Koptíkem (35). A politováníhodná kauza pokračuje.

Ač Koptík starší milenku vydatně zesměšnil a poškodil v očích celého národa, Hana ho vzala na milost. Ti dva jsou spolu. A herečka kope kolem sebe, zuří a nemůže pochopit, proč se tomu každý diví. “Zaprvé, nikomu do toho nic není, je to můj život,” zlobí se energická černovláska původem ze Slovenska.

“Za druhé, závist některých lidí, zvláště některých žen, nezná mezí, a za třetí, mě vážně už dávno nezajímá, co si o mně někteří myslí a říkají.” Tomu se dá věřit. Až na to, že si lze jen těžko představit, že by se našla osoba, která by Haně Koptíka záviděla.

Ten muž je rozvedený tatínek dvou dětí, má problémy s drogami a alkoholem, jeho neslušné básně zná celá republika a nejspíš bude na štíru s penězi. O závisti nemůže být řeč. .

reklama
reklama

Komentáře