Můj kousek štěstí

Hana Gregorová: Bouřlivé hádky se synem

Hana Gregorová (63) Bouřlivé hádky se synem Řvou na sebe, hádají se. Podle vyjádření vdovy po herci Radku Brzobohatém (†79), herečky Hany Gregorové (63), jsou její vztahy se synem bouřlivé. Vždy si prý vyslechne jeho názor, ale to je vše.

Řídí se vlastním instinktem. Ondřej je podle ní impulzivní, a tak není výjimkou situace, kdy na sebe matka se synem křičí jako na lesy. Prudké hádky jsou nakonec vždy korunovány usmířením. Gregorová zároveň přiznala, že v poslední době se se synem dostávají do střetu kvůli jejím osobním záležitostem.

Patrně se jedná o principálčin nevšední vztah s o třicet dva let mladším Ondřejem Koptíkem (31). Nelze se divit, že Ondřej Gregor (33) rozený Brzobohatý neskáče radostí z vidiny nevlastního tatínka. Ale jak se zdá, Gregorová dává od Koptíka pomalu, ale jistě ruce pryč.

Dokonce popírá zásnuby, které skutečně proběhly. Argumentuje tím, že se konaly v nadmořské výšce tři tisíce metrů. Podle jejího názoru je to příliš vysoko, a tak zásnuby neplatí. Pokud se na dění v rodině dívá legendární herec Radek Brzobohatý shůry, asi se diví.

Syn si bůhvíproč změnil příjmení na Gregor a vdova má po boku ženatého zajíce, otce dvou dětí. Gregorová tvrdí, že zesnulý manžel byl velkorysý a že by mu to nevadilo. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden