Hana Gregorová: Děti se za ni pořád stydí

Stále ji její vlastní rodina nevzala na milost? Už hezkých pár měsíců se Hana Gregorová (66) schovává před světem. Nikoliv ale kvůli svému mladému milenci Ondřeji Koptíkovi (35), jak si kdekdo myslí, ale údajně je to proto, protože jí to nařídili její syn Ondřej (36) a dcera Rola (34).

Milence se kvůli svým dětem nevzdá

Minulý a předminulý rok totiž kolem ní vzniklo tolik skandálů, že se za ni její rodina údajně začala stydět. Vše došlo až tak daleko, že s ní odmítaly děti dál komunikovat. Zpočátku to prý Gregorové příliš nevadilo, protože předpokládala, že je zlost brzy přejde.

Neodpustí jí

Ale nestalo se tak, a tak přešla k vyjednávání. Ondřej se svou sestrou se údajně domluvili na tom, že pokud se jejich matka stáhne z veřejného života a nebude se s Koptíkem, kterého ani jeden z nich příliš nemusí, ukazovat na veřejnosti, zase s ní začnou mluvit.

A tak se také stalo. Gregorová prý seká latinu a nechodí prý ani na žádné akce, na které dostává pozvání, a když už, tak přece jen raději nechává Koptíka doma. Ale od dětí se prý stále odpuštění nedočkala.

reklama
reklama