Můj čas na kafíčko
Hana Gregorová: Odpustí jí Bohdalová vůbec někdy?!
Hana Gregorová: Odpustí jí Bohdalová vůbec někdy?!

Odpustit nenáviděné sokyni přináší zpravidla úlevu. O tu však Jiřina Bohdalová (89) patrně nestojí a nenávidí Gregorovou zatvrzele dál.

Přitom je to čtyřicet let, co jí Slovenka odloudila manžela Radoslava Brzobohatého (†79). Ten už navíc není mezi námi, tím spíš by se čekalo, že Jiřina Haně konečně odpustí.

„O tom, že Radek někoho má, jsem se dozvěděla jako poslední, zato s plnou silou. Radek mi řekl, že s dotyčnou čeká dítě. To nebyl běžný úlet, obyčejná bokovka,“ vypráví herecká ikona v nejnovějším životopise.

Radoslav se zakoukal do očí Hany Gregorové. Jiřina Bohdalová to nesla velmi těžce.

Zdůrazňuje, že po obyčejných bokovkách nepátrala, byla si jista, že její manželství je jako skála, která všemu odolá. S Radkem je spojovala i milovaná práce, to bylo také pevné pouto.

„Bylo mu padesát, to bývají u mužů kritické roky, kdy si potřebují dokázat, že nestárnou,“ říká smutně. „Ta druhá byla cílevědomá, umanutá a dobře vybavená,“ dodává s trpkostí.

Gregorovou zjevně ani nedokáže nazvat jménem. Tehdy přemýšlela, že se za ní vypraví a zfackuje ji, pak to zavrhla a rozhodla se zachovat si hrdost. Pokud Hana Gregorová čeká na odpuštění, kdoví, zda se vůbec dočká.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz