Hana Gregorová: Pošle zajíčka konečně k vodě?

Poslední dobou se nikde příliš neukazují a nejspíš pro to mají důvod. Herečka Hana Gregorová (66) chodí na společenské akce většinou sama a svého partnera Ondřeje Koptíka (34) nechává doma. Proslýchá se, že je to u nich doma pořád napjaté, a nejspíš nechtějí hádky vyvolávat na veřejnosti.

Když je každý sám, je to prý nejlepší, což mnoho zamilovaných párů netvrdí. Proč jsou spolu pořád na kordy? Koptík se údajně stále cítí potupený ze svého odmítnutí. Nedávno totiž Gregorovou požádal znovu o ruku a ona ho odmítla s tím, že k tomu nikdy nedojde.

Hrozně se styděl

V tu chvíli se Koptík sebral a odjel natruc na dovolenou. Nicméně mu to asi moc nepomohlo a pořád se cítí zostuzený. Dlouhou dobu snad ani nevycházel z domu a s Hanou se hodně často hádali.Prý jí vyčítal, že ho zesměšnila před národem, a ona mu odvětila tím, že jí to nezajímá a že si ho zkrátka nikdy nevezme. Nejspíš ji k tomuto rozhodnutí dovedly situace z minulosti, kdy jí její milenec psal oplzlé básně a nevhodně ji prý osahával i před rodinou.Když se s ním rozešla, házel na ni špínu, kde se jen dalo, ale ona ho i přesto vzala znovu na milost. Z Koptíkova návratu neměl radost především Hanin syn Ondřej Gregor Brzobohatý (36).

Rodina ho nemá ráda

Tomu se od začátku nelíbilo, jak se Ondřej k matce chová, a navíc si prý nejprve myslel, že matka přišla o rozum s tak mladým milencem.Byl razantně proti jejich vztahu, a dokonce kvůli tomu s matkou přerušil na nějakou dobu kontakt. Tu to sice mrzelo, ale časem se s tím prý srovnala. Nakonec se vztahy aspoň trochu urovnaly, ale ideální nejsou.

Koptík u rodiny své lásky nesklízí zrovna slova chvály a obdivu. Nikdo ho tam prý nemá moc rád, a nejspíš proto Gregorová raději chodí všude sama. Nestojí o to, aby se její syn ještě někde s jejím milencem porval.Pár by tedy měl řešit spoustu problémů, ale oni se jim prý spíš vyhýbají. Nechtějí spolu skoro ani mluvit

Začíná se povyšovat?

Nestojí prý o další zbytečnou hádku. Když ale nebudou svoje problémy řešit oni, kdo je za ně vyřeší? Tímto stylem jejich vztah půjde znovu ke dnu.Navíc se zdá, že Koptík se poslední dobou začíná znovu povyšovat. Konečně totiž začal pracovat a vozí celebrity v luxusních vozech. Gregorová je sice ráda, že si našel alespoň nějakou zálibu, ale prý se teď chová jako mistr světa a s jejich komunikací je to ještě horší. Prvním problémem je to, že spolu vlastně ani nemají kdy mluvit. Koptík celý den jezdí a Hana také celý den pracuje.

Prý si skoro ani nevolají, takže ani nevědí, jak se ten druhý má. Gregorová však doufá, že teď, když má Koptík konečně práci, bude jí moct pomáhat s financemi. Snad to má Koptík v plánu, protože pokud ne, čelili by dalšímu problému.To už by pro jejich vztah mohla být poslední kapka, protože už teď to mají pořádně nahnuté.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden