Hana Gregorová: Příteli se už nelíbí?

To byste u Gregorové (64) nečekali! Ještě donedávna herečka po boku svého o třicet dva let mladšího přítele Ondřeje Koptíka (32) sebevědomě prohlašovala, že jejich propastný věkový rozdíl neřeší. Teď ale jakoby po boku mladíka ztrácela sebedůvěru.

Uvědomila si snad najednou, že čiperným třicítkám už konkurovat nemůže? O mnohém svědčí například její urputná snaha hubnout. Čehož si může všimnout každý. Hana má o viditelných pár kilo méně. Jenomže za jakou cenu.

Prý je schpná od rána do večera hladovět!" Viděla jsem ji sníst za celý den jen dvě jablka," říká její kolegyně z natáčení. A začala uvažovat i o plastikách. Ačkoli si nikdy předtím nenechala vylepšit vzhled odborníky, nyní už tak radikální není.

Herečka na sobě začíná vidět nedostatky a uvažuje, že by se nechala omladit. "Vadí mi povislá brada. Tak přemýšlím, že bych si to nechala odstranit," říká najednou zapřísáhlá odpůrkyně plastik.

Přiznala, že často i upadá do splínů, kdy vzpomíná na svého zesnulého manžela Radka Brzobohatého (+79). "Radek mi chybí," stýská si. V takových slabých chvilkách si nejspíš povzdychne, že vedle staršího muže by se možná nemusela tak honit kvůli vzhledu.

.. Vždyť takhle se zničí!.

reklama
reklama