Hana Heřmánková - Princezna, co hrála jenom mrtvolu

Jak být půvabná i ve zralejším věku? „Spokojenost, těšit se na každý den, chodit do přírody, hodně spát a používat hezkou rtěnku,“ radí Hana Heřmánková (57), které to moc sluší i poté, co oslavila padesáté šesté narozeniny. Vystudovala gymnázium, dva roky pak studovala divadelní vědu a po stejnou dobu produkci na pražské FAMU. Lidé ji poznávali na ulici už jako velmi mladou.

Před maturitou ještě coby Hana Vávrová zkusila štěstí a přihlásila se do konkursu na televizní hlasatelku. Tvrdí, že když ji načesali a nalíčili, vypadala na čtyřicet. Přesto z pěti tisíc adeptů vybrali

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden