Hana Krampolová: Jak dlouho vydržela bez alkoholu?

Podzim není příznivým obdobím pro osoby, které se chtějí vyhýbat alkoholu. Neustálá vinobraní a burčák na každém rohu láká lidi do hospod a ke sklenkám.

Nevšímat si toho, to už vyžaduje velmi silnou vůli. Škoda že právě ta zřejmě chybí Haně Krampolové, manželce populárního baviče Jiřího Krampola (80). Blondýnka, která kvůli požití koktejlu z antidepresiv a alkoholu skončila na psychiatrii na pražském Karlově náměstí, dobře ví, že "ohnivá voda" je pro ni tabu, a co horšího, představuje v jejím případě smrtelné nebezpečí.

Nějakou dobu prý skutečně abstinovala, teď už je jí zase všechno úplně jedno. Bohužel opět nabyla dojmu, že je zdravá a může pít jako duha, ač jí lékaři neustále zdůrazňují, že je to nesmysl a že alkohol je pro ni jed.

Dělá tím velké starosti manželovi. Na nedávném křtu jeho nové knihy do sebe "klopila" jednu skleničku vína za druhou, kouřila jako tovární komín, chvilku se smála, chvilku slzela. Nebohý Jiří Krampol ji smutně pozoroval.

Zjevně už si chudák neví rady. Co má jen dělat? Připoutat neposlušnou manželku k radiátoru ústředního topení, aby nedosáhla na lahev? .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama