Hana Kynychová: K moři se nejelo! Finanční tíseň?

Úplně bez peněz! Ano, v tak neradostné situaci se ocitla známá cvičitelka a moderátorka Hanka Kynychová (48). Dokonce si letos ani nedopřála s manželem a dětmi dovolenou u moře, protože na ni její rodina zkrátka nemá.

Populární cvičitelka si zkrátka musela odpustit radovánky v průzračně čisté mořské vodě a večery v romantických pobřežních hospůdkách. Sama Kynychová smutně a nerada přiznala, že důvodem je skutečně finanční situace její velké rodiny.

Hančino cvičební studio se přesunuje z pražských Modřan na Pankrác. Kynychová tak rozhodla, domnívá se, že pro stěhování nastala správná doba. Našla si prostory na Pankráci, které za pomocí manžela rekonstruuje.

Stojí je to všechny peníze a čas. Hanka Kynychová s partnerem se tvrdohlavě rozhodli, že si nové studio postaví sami. Veškeré odborné stavební práce dělá manžel, protože ho to prý baví, ale i Hanka se k těžké práci umí postavit.

Je to obdivuhodné, ale zároveň psychicky i fyzicky náročné. Možná by bylo lepší najmout si zkušené řemeslníky. Doufejme, že si pracovitá dvojice neukousla větší sousto, než na které stačí..

reklama
reklama