Hana Maciuchová: Popsala hrůzy a radosti lásky

Celá léta mlčela. Teď konečně promluvila o lásce, kterou cítí k vysokoškolskému profesorovi Karlu Pstružinovi (75). Obvykle naprosto nesdílná Hana Maciuchová (70) se možná bála, aby své nynější štěstí takzvaně nezakřikla.

Vždyť mu předcházelo tolik dramatických událostí: prodělala zákeřnou rakovinu a také ztratila milovaného životního druha, Jiřího Adamíru (†67). Nelze vyloučit, že jí těžké onemocnění, nad nímž zvítězila, zcela změnilo životní priority.

Už jí nevadí veřejně mluvit o svých citech, které dříve považovala za přísně soukromé. Prohlásila, že je úžasný pocit, že jste středem něčí pozornosti. Prý si plně uvědomuje, jak mnoho pro ni partner znamená a jaké štěstí je mít báječného společníka po celý zbytek života.

Vše nasvědčuje tomu, že její partner je opravdový chlap, muž do nepohody. Vždyť to byl právě on, kdo jí věrně stál po boku, když prožívala nejtěžší okamžiky svého životě. V době, kdy se dozvěděla děsivou diagnózu, byla viděna, jak se s přítelem ruku v ruce prochází centrem Prahy.

Psychická podpora nejbližšího člověka mívá ve složitých obdobích bezmála léčivé účinky. Patrně i charismatický profesor je příčinou toho, že oblíbená herečka zákeřnou chorobu porazila. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden