Hana Maciuchová: V obležení mužů

Nemá nouzi o muže! Mohlo by se zdát, že herečka Hana Maciuchová (71), která před lety ovdověla, zůstala v relativně pokročilejším věku sama a opuštěná, ale naštěstí tomu tak není.

Nedávno byla viděna dokonce se dvěma chlapíky. Na první pohled bylo jasné, že herečka se v mužské společnosti cítí báječně. Smála se a celá zářila. Už léta se totiž přátelí s hudebním pedagogem Eduardem Klezlou (55) a jeho partnerem, zpěvákem Tomášem Berounem (38).

Ti dva jí pomáhají s nákupy i mužskými pracemi v domácnosti, nikdy nepřipustí, aby se jejích kamarádka cítila osamělá. Klezla se stal všeobecně známým díky soutěži Česko hledá SuperStar, zpěvák Beroun byl jeho studentem na konzervatoři, tam se seznámili.

Kdykoli herečka něco potřebuje, případně ji tíží osamělost, úzkosti či chmurné myšlenky, dvojice jejích přátel vždy oddaně přispěchá na pomoc. Nejvíc to umělkyně ocenila, když před několika lety bojovala s rakovinou.

Pánové jí dodávali optimismus a vozili ji na výlety či na lékařská vyšetření. V létě pak trojice nezřídka tráví čas na Hanině milované chalupě. Muži jsou zruční a práci se nevyhýbají, nedávno herečce dokonce zvelebovali koupelnu, instalovali tady novou vodovodní baterii a sprchu.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden