Moje šťastná hvězda

Hana Zagorová: Chce si manžela udržet plastikami?

Vypadá to, že jedna z nejznámějších českých zpěvaček Hana Zagorová (72) má o vztah se svým manželem Štefanem Margitou (62) strach. Jsou spolu už téměř třicet let a prošli si různými životními situacemi. Oni sami tvrdí, že je pohromadě drží láska a především také láska ke stejné zálibě, a to konkrétně ke zpěvu.

Hana je klasickou českou zpěvačkou, zatímco její manžel Štefan je operní pěvec. Vždy působili jako idylický pár, který si na sto procent důvěřuje a neexistují mezi nimi žádné neshody. Tak to ale není a i oni se setkávají s hádkami. A to pořádnými.

Působí nepřirozeně

Zagorová si i po tolika letech na scéně přišla na pořádné peníze, které bez váhání investuje do sebe a do svého zevnějšku. Na tom samozřejmě není nic špatného, nicméně podle jejích přátel to Zagorová už občas trochu přehání.

Uchýlila se prý dokonce k plastickým operacím. Nechává si vylepšovat především obličej, čehož si už spousta jejích diváků a obdivovatelů všimlo. Ona sama žádnou plastiku nepřiznala, prý je na ní vše přirozené a zásah plastických chirurgů se podle ní nikdy nekonal.

Tvrdit to sice může, ale každý si jejího vylepšeného obličeje všimne, a to především proto, že vypadá místy nepřirozeně. Proč se Zagorová snaží plastiky utajit? Nejspíš chce, aby si lidé mysleli, že takhle vypadá od přírody a že stárnutí na ní zkrátka není vidět. Možná z něj má zkrátka strach a proto jako by propadla závislosti. Chce stále vypadat mladě a svěže, stárnutí si odmítá připustit.

Mohl by utéct za jinou

Zagorová má strach ze stárnutí a zřejmě i z toho, že by mohla zůstat sama. Snaží se udržet svůj vzhled na vysoké úrovni, aby o ni její manžel Štefan Margita neztratil zájem. Tomu se však její plastické úpravy příliš nelíbí a byl by raději, kdyby se za své vrásky nestyděla. Hana však celou situaci vidí jinak a má strach, že by jí Margita mohl utéct k jiné, mladší ženě. Přece jen si s muži prožila své a její důvěra není zrovna nejpevnější. Navíc zpěvačka většinu volného času tráví pracovně a na manžela nemá tolik času, kolik by si přála. Margita je na to bohužel zvyklý, což v manželství není dobré.

Stále řeší nedokonalosti

Přece jen je známý a finančně zajištěný, což mladší ženy velmi láká. Čas, který mu nevěnuje manželka, mu může věnovat jiná žena, s níž bude také šťastný. Čekat, až přestane Zagorová řešit jen sebe a své nedokonalosti, nemůže věčně. Snad to zpěvačka brzy pochopí a zabojuje o manžela i jinak než honbou za ztraceným mládím. Přece jen už by Margita spíš ocenil, kdyby trávila víc času s ním, než se zaobírala svým vzhledem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden