Hana Zagorová: Stále miluje Petra Rezka?

V sedmdesátých letech si zcela podmanili milovníky populární hudby. Kdo by za oněch časů neznal Hanu Zagorovou a Petra Rezka (78)!


Jejich Duhovou vílu si broukala celá země. A už tehdy, ač bulvární noviny neexistovaly a v Rudém Právu se psalo leda o žních a pětiletkách, se šuškalo, že Hana a Petr si nejsou lhostejní.


O lásce nejen zpívali, byli do sebe skutečně zamilovaní. Proč se museli rozloučit? „U jedné zahraniční kolegyně jsem viděla, že má za sebou dva mladé kluky, co tančí a zpívají. Usmyslela jsem si, že je chci taky, a tak jsme v talentové soutěži našli Petra Kotvalda a Stanislava Hložka,“ vzpomíná Hana.


Petr to nesl jako křivdu. V roce 1981 spolupráci s Hanou ukončil, ponoukán i všelijakými jízlivými hlásky, například půvabnou rakouskou zpěvačkou Goldie Ens (66). „Pořád mi říkala:


Přece nebudeš celý život dělat Hance roští, a navíc s dalšími kluky,“ podotýká fešák s knírkem. Bylo to smutné loučení. Ale protože stará láska nerezaví, vystupují spolu už léta zas. Jak dalece jsou si blízcí, tají, neboť jsou oba šťastně zadaní.

reklama
reklama

Komentáře