Můj kousek štěstí
Hana Zagorová: Stále miluje Petra Rezka?
Hana Zagorová: Stále miluje Petra Rezka?

V sedmdesátých letech si zcela podmanili milovníky populární hudby. Kdo by za oněch časů neznal Hanu Zagorovou a Petra Rezka (78)!

Jejich Duhovou vílu si broukala celá země. A už tehdy, ač bulvární noviny neexistovaly a v Rudém Právu se psalo leda o žních a pětiletkách, se šuškalo, že Hana a Petr si nejsou lhostejní.

O lásce nejen zpívali, byli do sebe skutečně zamilovaní. Proč se museli rozloučit? „U jedné zahraniční kolegyně jsem viděla, že má za sebou dva mladé kluky, co tančí a zpívají. Usmyslela jsem si, že je chci taky, a tak jsme v talentové soutěži našli Petra Kotvalda a Stanislava Hložka,“ vzpomíná Hana.

Petr to nesl jako křivdu. V roce 1981 spolupráci s Hanou ukončil, ponoukán i všelijakými jízlivými hlásky, například půvabnou rakouskou zpěvačkou Goldie Ens (66). „Pořád mi říkala:

Přece nebudeš celý život dělat Hance roští, a navíc s dalšími kluky,“ podotýká fešák s knírkem. Bylo to smutné loučení. Ale protože stará láska nerezaví, vystupují spolu už léta zas. Jak dalece jsou si blízcí, tají, neboť jsou oba šťastně zadaní.

Předchozí článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz