Hazarduje se životem

Představitelka krásné princezny Xenie, Dagmar Patrasová (62), se před časem pochlubila, že ji doslova jako magnet přitahují adrenalinové sporty a hry. Do dobrodružství se herečka vrhá prý po hlavě bez velkého přemýšlení.

Nedávno si prý vyzkoušela čím dál více oblíbenou únikovou hru – dobrovolně se nechala zavřít do sklepa a musela se dostat ven. „Jednou jsem visela z osmnáctého patra paneláku. Takové výzvy mě baví,“ pochlubila se herečka s tím, že tehdy točila pro nějakou televizi.

Svou zálibu ve vypjatých chvílích ostatně ukázala již několikrát během natáčení. Nikdy se totiž nenechala zastoupit kaskadérkou a vždycky si vše odžila sama, jak s oblibou říká. „V paměti mi utkvěl můj běh smrti ve stopařkách,“ vzpomíná Patrasová, která si dokonce vyzkoušela náročnost pevnosti Boyard.

Na otázku zda ji někdy pronásledoval třeba šílený fanoušek a musela před ním utíkat, odpověděla, že naštěstí ne. Nicméně pár šílenců, který se na ni upnuli prý zažila, ale nechala se zapírat nebo dělala, že jejich signály nevidí.

Nezbývá než doufat, že Dáda ví co dělá a že nepřeceňuje své síly co se nebezpečných scén či sportů týče. Přece jen má už nějaký věk a reakce už nebude mít nejspíš nejrychlejší. Někteří se totiž shodují, že po šedesátce jsou už podobné akce vyloženě hazard s životem.

reklama
reklama