Moje šťastná hvězda

Házeli na sebe špínu

Jejich vztah byl divoký a vášnivý. Modelka SIMONA KRAINOVÁ (47) se za moderátora BOŘKA SLEZÁČKA (53) vdala i přesto, že to nebyl žádný svatoušek. Hodně lidí ji před ním varovalo, ale láska byla tenkrát silnější než rozum.

Seznámili se na večírku a začalo to mezi nimi jiskřit. Modelka Simona Krainová (47) chtěla po boku moderátora Bořka Slezáčka (53) strávit celý zbytek svého života, to se ale bohužel nestalo.

Po nějaké době, co spolu randili, se Bořek rozhodl požádat Simonu o ruku. Ta s nadšením souhlasila, ale názory jejích blízkých nebyly zrovna kladné, spíš naopak.

Dlouho se snažila, ale došly jí síly

Všichni moc dobře věděli, jaký je Slezáček bouřlivák, a měli o Krainovou strach. Svatba ale nakonec přece jen proběhla a nějakou dobu to dokonce vypadalo, že by to manželům mohlo vyjít.

Bořek měl ale kladný vztah k večírkům a alkoholu a Simonu to jednoho dne přestalo bavit. Navíc se spekulovalo o tom, že manžela živila a on ji jen využil ke své popularitě. Po třech letech se Krainová rozhodla požádat o rozvod.

Odchod ho zničil

Už zkrátka nezvládala Bořkovy opilecké výlevy a jediné, po čem toužila, byl klid. Bořek si nejspíš myslel, že mu Simona bude jeho chování odpouštět donekonečna.

Rozvod proběhl celkem rychle a Krainové trvalo dlouho, než se z celé situace oklepala. Ještě hůř na tom byl ale Bořek, kterému došlo, že přišel o to jediné, co ho drželo nad vodou. Špinavé prádlo ti dva propírali v médiích ale ještě dlouho.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden