Heidi a Ivo si byli souzeni, velká láska vydržela dodnes

Zpěvačka Heidi Janků (53) pochází z umělecké rodiny. Matka hrála na violoncello, otec na dechové nástroje. Dívenka odmalička navštěvovala lidovou školu umění, hrála na klavír.

Nevšední jméno dostala podle kouzelné dětské knihy Heidi, děvčátko z hor. Knížku znala od maminky, dodnes ji má v knihovně. Další vydání často dostávala na koncertech od posluchačů. Vždycky chtěla vidět film se Shirley Temple v roli Heidi, který její maminku kdysi tak okouzlil.

Už jako dospělá si tuto první verzi nechala poslat z Ameriky. Jenže stejně jako románové Heidi, i Heidi Janků zemřela maminka. Holčičce bylo jedenáct, což je hodně citlivý věk. Maminku si pamatuje naprosto přesně, protože

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden