Heidi a Ivo si byli souzeni, velká láska vydržela dodnes

Pracovní vztah přerostl v životní lásku. Zpěvačka Heidi Janků (53) pochází z umělecké rodiny. Matka hrála na violoncello, otec na dechové nástroje. Dívenka odmalička navštěvovala lidovou školu umění, hrála na klavír.

Nevšední jméno dostala podle kouzelné dětské knihy Heidi, děvčátko z hor. Knížku znala od maminky, dodnes ji má v knihovně. Další vydání často dostávala na koncertech od posluchačů. Vždycky chtěla vidět film se Shirley Temple v roli Heidi, který její maminku kdysi tak okouzlil.

Už jako dospělá si tuto první verzi nechala poslat z Ameriky. Jenže stejně jako románové Heidi, i Heidi Janků zemřela maminka. Holčičce bylo jedenáct, což je hodně citlivý věk. Maminku si pamatuje naprosto přesně, protože

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden