Heidi Janků: Celý život o sobě velmi pochybuje!

Lásky těch nejmenších má prý dostatek

Opravdu to byla jenom kariéra, která zabránila HEIDY JANKŮ(54) stát se matkou, nebo v tom bylo něco docela jiného? Zpěvačka nyní po pravdě přiznala, proč se rozhodla pro život bez dětí. Za vším stojí podle všeho nízké sebevědomí a strach!

Přestože děti prý upřímně miluje, své vlastní nikdy neměla. „Maminkou nejsem, ale mám kolem sebe plno dětí. A já si té dětské lásky užívám plnými doušky,“ svěřila se před časem zpěvačka. Často se objevovaly informace, že si svou vlastní rodinu nepořídila kvůli manželovi IVO PAVLÍKOVI (84). Ten jí měl údajně už na začátku jejich vztahu dát jasnĚ najevo, že kariéra zpěvačky je to nejdůležitější a dítě by mohlo její úspěch ohrozit. „Víte, tehdy nefungovaly žádné agentury s chůvami a já věděla, že kdybych si pořídila dítě, musela bych s prací skončit,“ vysvětlovala zpěvačka. Jejím slovům se ale nechce příliš věřit, vždyť rozhodně nebyla jedinou úspěšnou umělkyní ve své době a mnohé z nich děti měly, a přesto se na vrcholu showbyznysu udržely. Janků svým prohláše ním udělala prostor pro spekulace, zda za jejím rozhodnutím nemít děti nebylo ve skutečnosti něco docela jiného.

On je tím posledním důvodem proč se nestala matkou

Ovlivnila ji ztráta matky

Snad zpěvačku ovlivnilo její nepříliš veselé dětství. Když jí bylo pouhých 11 let, ztratila navždy svou milovanou maminku. To v ní pochopitelně zanechalo hlubokou ránu, kterou se dlouhé roky nepodařilo zacelit. Heidi Janků dokonce nějaký čas odmítala slavit Vánoce, protože pro ni byly ve znamení smutku, nikoli radosti. Smrt maminky ji zkrátka nesmírně poznamenala a snad právě proto, že musela v tomto složitém věku dospívající dívky vyrůstat bez matky, neprobudily se v ní nikdy mateřské pudy. „Nikdy už to nebylo ono,“ svěřila se zpěvačka o následujících letech bez milovaného člověka. Bála se, že by zklamala Dalším nepochybně zásadním životním zlomem byl postoj otce Heidi, který smrt své ženy nezvládl, propadl alkoholu a o dceru se příliš nestaral. Jejich vztah tím prý zásadně utrpěl. Zpěvačka tak odešla z domova už v 18 letech a postavila se na své vlastní nohy. S krutým dětstvím se nikdy nevyrovnala a odnesla si kromě šrámů na duši také spoustu pochybností o sobě samé. „Než být špatnou matkou, tak raději žádnou,“ nechala se slyšet. Vzor otce, který svou roli rodiče nezvládl, v ní zakořenil a Heidi zkrátka nabyla dojmu, že by dost možná ani ona sama před svými dětmi nedokázala obstát. „Asi jsem se opravdu někde hluboko v podvědomí bála, abych nebyla tak špatný rodič, jako byl táta,“ prozradila smířeně zpěvačka.

reklama
reklama